Na této stránce můžete vkládat své příspěvky, komentáře a dotazy.
Výbor odboru si vyhrazuje právo smazat příspěvky s nevhodným, urážlivým nebo neslušným obsahem, případně reklamní sdělení.

Napsat ohlas
Lenka Hrnková25.11.2018 15:44
zdravím všechny příznivce pěší turistiky. Protože se pomalu blíží konec letošních akcí, které pro milovníky toulek nejen přírodou zorganizovali manželé Čejkovi, ráda bych jim poděkovala za nezapomenutelné zážitky při společných akcí. Přeji jim hodně elánu a pevné nervy do další činnosti. A právem si diplom zaslouží. Přeji všem pohodové nedělní odpoledne.

Turisti NJ reagují:

Moc děkujeme za milá slova. Ocenění od KČT oblasti Moravskoslezské si vážíme, je to pro nás motivace do další turistické činnosti.
Rádi bychom touto formou rovněž poděkovali všem, kdo se podíleli na přípravě a průběhu letošních akcí.
A hlavně patří náš dík všem, kteří se s námi vydali na cesty. Zejména pak turistům, kteří s námi absolvovali všechny zájezdy.
Karel B.14.7.2018 10:18
Muráňská planina 5. – 8. 7. 2018 U mne to již dříve byla lokalita, kterou jsem chtěl navštívit. Bohužel, v tomto zapomenutém kraji jsem nenašel ubytování. Po 4 letech se mi přání splnilo s turisty pod vedením manželů Čejkových. Patří jim poklona za organizační zajištění, výběr tras i za počasí, které nám vyšlo na 100 % (nezmokl jsem), což je v horách výjimka.
Jitka a Přemek Martiškovi10.7.2018 16:59
Moc děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd na Muráňskou planinu. Bavily nás různorodné trasy, kde jsme si užili divočinu, skály i žebříky, ubytování na nádherném místě, na trasách krásné výhledy do okolí, pamětihodnosti, zříceniny hradů, zajímavosti jako chov koní - noriků či syslí louka a jiné. Obdivujeme energii s jakou Vlasta s Ivanem zvládli celý zájezd zorganizovat do všech detailů, postarat se o to, aby se všichni účastníci ve zdraví a s krásnými zážitky vrátili a doplnit ještě vlastním
Rylovi3.6.2018 19:28
Zdravím turisty, naše první tůra s manželem a chci poděkovat za úžasnou atmosféru, dobrou organizaci,prima partu,náladu a dávku adrenalinu do těla. Jen tak dál a bude třeba připravovat dva autobusy.Moc zdravíme a fandíme manželům Čejkovým Adél a Ivan
Ivana Filipová22.5.2018 20:46
Ke všem předchozím ohlasům už nelze nic jiného dodat, jen si můžeme přát aby ta pohoda přetrvávala i při všech dalších společných akcích.
Lenka20.5.2018 18:15
uplynul už týden od super akce Blanský les + okolí Českého Krumlova a stále mám v paměti úžasné chvíle strávené s bezva partou lidí. Trasa kolem Vltavy, Trojmezí ale i samotné město Č.K. byly skvělé a slunečné počasí udělalo krásný týden. Bonusem byl pyžamový bál. Nesmím opomenout dvorního řidiče Radka, bez něj by to nebylo ono. Velký obdiv a dík patří Vlastě a Ivanovi.
Štěpánka a Pepík Porubovi19.5.2018 18:16
Vlasti a Ivane, i my mockrát děkujeme za krásný zájezd Blanský les a Český Krumlov. Opět jsme byli velice spokojeni, nachystali jste turistické trasy a ukázali zajímavá místa. Počasí nám vyšlo a organizace byla opět skvělá. Užili jsme si legrační pyžamový bál. Jsme moc rádi, že nás berete na vaše zájezdy, kde se nám líbí a našli jsme mezi vámi hodně kamarádů. Přejeme hodně zdraví a energie do vašich dalších akcí. Díky.
Zdenka Poláchová13.5.2018 15:09
Včera jsme se vrátily s týdenní turistické akce, Blanský les- Českokrumlovsko pod vedení manželů Čejkových. Chceme se podělit ze svými dojmy,které pořád vstřebáváme.Akci měli opět perfektně připravenou. Poznaly jsme,spousty krásných míst,nádherná příroda,kulturní památky atd. Taky zábavu,hraní na kytaru a úžasný pyžamový karneval a k tomu skvělý řidič Radek,no prostě paráda. Vlasti a Ivane přejem vám ať vás neopouští obrovský elán pro nové akce,kterých se rády zůčastníme. Moc vám děkujem,zd
Čejkovi29.4.2018 20:03
Lenko a Jiřko, děkujeme Vám organizátorkám za pěkný výlet do Beskyd, kam jste vzali autobus turistů... Bylo to super a těšíme se na další! Vlasta a Ivan
Zdenka Poláchová28.4.2018 20:52
Milí naši turisti,děkujem vám za krásný sobotní zážitek,pod vedením Lenky a Jiřky.Tůra se vám vydařila i když byla hodně náročná.Přejem vám všem,kteří se podílíte na tak skvělých akcí,zdraví a pohodu.Naše nové turistky byly hodně spokojené a za to vám patří dík. Zdraví Zdenky
Zdenka Poláchová26.3.2018 16:29
Děkujem manželům Čejkovým,za krásný sobotní zážitek.Opět měli vše dobře připraveno,jak trasy tak prohlídku přehrady.Moc se líbilo i novým turistkám.Proto nasaďte elán do nových akcí,na které se moc těšíme.zdraví Zdenky a spol.

Turisti NJ reagují:

Jsme moc rádi, že se akce líbila. Pokud se k nám přidají další turistky, naplní se tím naše poslání poskytnout lidem možnost aktivního pobytu v přírodě a poznání svého okolí.
Jitka a Přemek Martiškovi26.3.2018 09:16
Byli jsme na akci Slezská Harta, krásný výlet, zajímavá trasa, moc se nám líbilo. Těšíme se na další akci

Turisti NJ reagují:

Těší nás, že se vám akce líbila. Budeme velmi rádi, když se s námi opět vydáte za poznáním.
Indrákovi26.3.2018 08:06
Moc krásné zážitky ze Slezské Harty den vody byl vynikající .

Turisti NJ reagují:

Děkujeme za milá slova a těšíme se na shledanou na další z akcí.